Naprawa instalacji gazowych

Samochodowe instalacje na gaz LPG, tak jak to ma miejsce z innymi podzespołami, ulegają awariom. Niestety, najczęściej nie wynikają one z normalnej eksploatacji pojazdu, ale z błędów popełnionych podczas ich montażu lub niewłaściwego doboru instalacji do możliwości silnika. Jakie mogą być konsekwencje niekompetencji osób trudniących się ich zakładaniem? Na pewno nieprzyjemne dla naszego portfela. Mogą skutkować częstymi awariami, dużym zużyciem paliwa, nieprawidłową pracą, a nawet poważnymi zniszczeniami silnika. Jeśli już przytrafi się Wam awaria, to zwrócicie się do profesjonalnej firmy, która poradzi sobie z naprawą instalacji gazowej. Przyjedźcie do nas!

Jak zapobiegać awariom instalacji gazowych?

Przede wszystkim dokonać prawidłowego doboru odpowiedniej instalacji do konkretnego pojazdu. Nie wszystkie silniki nadają się do współpracy z instalacjami LPG, niektóre znoszą je bez problemu, inne wymagają bardziej skomplikowanych rozwiązań. Jeśli dotrzymane zostaną odpowiednie parametry, to możemy być pewni, że nasze aut nie będzie narażone na awarie układu zasilania auto gazem.

Regularne i przewidziane przez producenta instalacji LPG przeglądy i serwisy ustrzegą właścicieli pojazdów przed nieoczekiwanymi niedomaganiami i groźnymi w skutkach awariami. W przeciwnym wypadku mogą spotkać kierowców kłopotliwe i kosztowne naprawy.

Naprawy awarii i wymiana części

Serwis WÓJCIK Autogaz zaprasza wszystkich kierowców, którzy dostrzegli w pracy instalacji gazowej swojego samochodu jakiekolwiek nieprawidłowości. Podejmiemy się naprawy instalacji gazowej w Waszym aucie. Dokonamy diagnozy awarii, a w razie potrzeby wymienimy podzespół lub część w instalacji zasilania silnika gazem samochodowym.

Zadzwoń

+48 501 253 329

Przyjedź

ul. Brandstaettera 1
33-100 Tarnów

Godziny otwarcia

Pon - Pią   8:00 - 17:00